Архів

Друк

Область готова до проведення ЗНО

25 квітня заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль та начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Мирошниченко обговорили питання організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів 2012 року у Полтавській області.

Відповідно з реєстрацією, яка тривала з 1 січня до 20 лютого поточного року 11608 учасників зовнішнього незалежного оцінювання виявили бажання скласти 42625 тестів з української мови, літератури математики, історії України, біології та інших предметів.

У зв’язку з тим, що округи пунктів тестування у Полтавській області будуть розташовані у мм. Полтава, Кременчук, Лубни, Гадяч, Миргород заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль доручив Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації відпрацювати організаційні питання щодо підвезення учасників незалежного оцінювання, обладнання приміщень та дотримуватись усіх вимог, що стосуються проведенню зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини