Архів

Друк

Ректор ПолтНТУ прийняв участь у форумі керівників ВНЗ КНР та України

Із 28 березня 2012 року під головуванням Першого заступника МОНмолодьспорту Євгена Суліми та представників КНР розпочали роботу Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки та форум ректорів українських та китайських університетів.

У роботі форуму взяв участь голова ради ректорів ВНЗ ІІІ – VІ рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко.

Міжнародна діяльність Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка стрімко розвивається. Відтак, для ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка надзвичайно цікаві питання подальшого розвитку освітнього, наукового та культурного співробітництва, організації проведення спільних наукових досліджень між провідними українськими та китайськими університетами, обмін студентами.

Під час проведення форуму ректорів українських та китайських університетів, учасники обговорювали ефективні методи встановлення зв’язків між вищими навчальними закладами двох країн, співпрацю ВНЗ у науково-дослідній діяльності, спільнупідготовку наукових кадрів китайських і українських університетів.

У результаті візиту в присутності представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти КНР та учасників форуму ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка Володимир Онищенко та ректор Цюнчжоуського університету У Яотинь підписали Угоду про співпрацю між вищими навчальними закладами.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини