Архів

Друк

Керівники закладів освіти Кременчука нестимуть особисту відповідальність за нецільове використання батьківських внесків

На сьогоднішній день за спожиту теплову енергію дитячими садочками та школами Кременчука використано 9 млн. гривень міських коштів, а це та сума, яку всього було закладено на весь опалювальний сезон.

"Звичайно, міська влада не допустить того, щоб діти перебували у холодних дошкільних та шкільних закладах, тому на ці цілі з міського бюджету обов’язково будуть виділені додаткові кошти." - зазначив заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник під час зустрічі з членами ради дошкільного закладу №13.

Віце-мер зауважив, що заклади освіти, медицини і соціального захисту мають фінансуватися державою, натомість протягом багатьох років вони утримуються тільки за рахунок міського бюджету. Видатків же із казни міста вистачає, здебільшого, на виконання основних статей чинного законодавства, а саме: на виплату заробітної плати, розрахунки за комунальні послуги і харчування дітей.   Щодо проведення ремонтних робіт у навчальних закладах, то поточного року на ці цілі виділено 2,5 млн. гривень. Спрямують ці кошти на вирішення невідкладних проблем, пов’язаних із латанням дахів, заміною підлог, ремонтом кухонних приміщень, адже без всього цього не може нормально функціонувати жоден навчальний заклад. У свою чергу, Віктор Калашник пообіцяв розглянути прохання батьківської ради дитячого садка №13 щодо виділення коштів на часткову заміну вікон у навчально-виховній установі, але це буде не раніше, як після перегляду виконання бюджету міста за результатами 1 півріччя.

Потім перейшли до обговорення актуального і наболілого питання – використання благодійних батьківських внесків. Куратори кременчуцької освіти вислухали обидві сторони, які ділилися своїми баченнями щодо цього питання.

Заступник міського голови Віктор Калашник відмітив, що міська влада вимагає від кожного керівника закладів соціальної сфери чіткого моніторингу благодійних внесків та їх цільового використання. На даний момент без дольової участі батьків надто складно утримувати навчальні заклади, проте спрямовуватися кошти благодійних фондів мають на ті чи інші потреби лише за спільною згодою. Заступник міського голови Віктор Калашник дав доручення начальнику управління освіти Геннадію Москалику активізувати роботу батьківських комітетів, рад навчально-виховних закладів, які до речі, є дорадчими органами на місцях. Також кожного керівника закладів освіти слід зорієнтувати на те, що за кожну використану не за цільовим призначенням копійку, вони нестимуть персональну відповідальність.

Поділіться з друзями:   

Останні новини