Архів

Друк

Заступник губернатора відвідав зразкову гімназію

13 лютого голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Карлівський район та відвідав Карлівську гімназію імені Ніни Герасименко – один із найкращих загальноосвітніх закладів області.

Сьогодні в гімназії навчається 640 учнів, серед яких чимало відмінників навчання, призерів обласних та всеукраїнських олімпіад та конкурсів, переможців Малої академії наук.

Іван Момот ознайомився з матеріальною базою гімназії, відвідав кімнату-музей начального закладу, спілкувався з педагогами та учнями.

В актовому залі гімназії для учнів, їхніх батьків, педагогів відбувся концерт артистів обласної філармонії, організований за сприяння обласної ради та Регіональної громадської організації «Украинская община Санкт-Петербурга «Славутич».

- Нас поєднує давня дружба і плідна співпраця з нашими земляками із Санкт-Петербурга, - сказав Іван Момот. - Діяльність «Славутича» спрямована на пропаганду культурних надбань українського народу, зміцнення дружніх зв’язків між російським та українським народами на регіональному рівні. Прикладом цього є сьогоднішня культурно-мистецька акція.

Голова обласної ради відмітив, що обласна рада одним із пріоритетів своєї роботи визначила галузь освіти. Зокрема, обласною радоюприйнята Комплексна програма розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, яка передбачає фінансування з обласного бюджету у сумі 120 млн. грн. Перші успішні кроки реалізації цієї Програми вже зроблені. У 2011 році придбано 6 шкільних автобусів для підвезення учнів до шкіл у сільській місцевості, закуплено 10 навчально-комп’ютерних комплексів, лабораторно-демонстраційне обладнання для 13 кабінетів природничо-математичного циклу. Додатково на проведення ремонтно-будівельних робіт у загальноосвітніх школах обласна рада виділила 2 млн. грн. У нинішньому році заплановано придбати автобуси ще для 14 районів, лабораторно-демонстраційне обладнання для кабінетів загальноосвітніх шкіл у 17 районах, у тому числі і у Карлівському.

Іван Момот подякував учителям за звитяжну працю на педагогічній ниві, високу професійну майстерність, побажав учням успіхів у навчанні, бути патріотами України та рідного краю.

Поділіться з друзями:   

Останні новини