Архів

Друк

Олександр Удовіченко та Олег Бабаєв вручили трьом кременчуцьким школам сертифікати на отримання комп’ютерних комплексів «10+1»

Під час свого перебування у Кременчуці голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко разом з міським головою Олегом Бабаєвим вручили трьом загальноосвітнім навчальним закладам Кременчука сертифікати на отримання навчальних комп’ютерних комплексів «10+1»: ліцею № 4, гімназії № 5 та ліцею інформаційних технологій № 30.

Губернатор зазначив, що в області діє програма «Переоснащення матеріально-технічної бази закладів освіти», яка передбачає оснащення новітньою комп’ютерною технікою загальноосвітніх закладів. До цього часу рамками даної програми були охоплені лише сільські школи. У 2011 році вперше із обласного бюджету були виділені кошти на модернізацію навчального процесу 10 міських шкіл: чотирьох у Полтаві, трьох у Кременчуці та по одній у Комсомольську, Миргороді та Лубнах.

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв поздоровляючи колективи навчальних закладів із значними досягненнями пообіцяв, що і в наступному році керівництво міста надаватиме фінансову підтримку школам та дитячим садочкам на проведення необхідних ремонтних робіт, в тому числі і актових залів.

Поділіться з друзями:   

Останні новини