Архів

Друк

Учора в Полтаві розповідали про ЗНО-2012

У Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся діалог із громадськістю «Все про ЗНО-2012», у якому взяли участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, методисти центру, Голова Ради ректорів вишів III-IV р.а.

Полтавського регіону Володимир Онищенко, представники всіх вузів Полтави державної форми власності, працівники управлінь освіти, методисти міського методичного кабінету, керівники шкіл, учителі та випускники 11-х класів міста, їхні батьки (близько 500 учасників).

Під час діалогу були обговорені актуальні питання реєстрації на ЗНО- 2012, підготовки до тестування та дано детальну характеристику тестам 2012 року з кожного предмета. Кожен бажаючий міг поставити запитання, яке його цікавило, та отримати на нього вичерпну відповідь.

Зазначимо, що з метою якісної підготовки учнів до ЗНО-2012 напередодні діалогу Харківський центр провів низку семінарів для голів методичних об’єднань міста й області, а міський методичний кабінет – для учителів, які викладають в 11 класах.

До речі, ЗНО-2012 проводитиметься з 15 травня по 07 червня; реєстрація на ЗНО-2012 триватиме з 1 січня до 20 лютого 2012 року. На відміну від 2011 року, у 2012 додано предмет «Всесвітня історія», а тести можна складати з чотирьох предметів (було 5).

Теги:
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини