Архів

Друк

Про особливості ЗНО у 2012 році розповідали у Лубнах

7 грудня з лубенськими засобами масової інформації зустрівся директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти -Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Він розповів, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводиться у відповідності з наказом Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 09 серпня 2011 р. № 946 (зі змінами) "Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України з 2012 році" у травні-червні 2012 року.

У цьому документі визначено основні засади ЗНО-2012:

• Перелік предметів - українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, фізика, російська мова, хімія, географія, одна з іноземних мов (за вибором) - англійська, німецька, французька, іспанська;

•Переклад тестів з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

•Результати ЗНО зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Очікувана кількість учасників ЗНО-2012 складає в Полтавській області складає 13 000 осіб (для порівняння у ЗНО-2011 взяло участь 9675 осіб). Зростання кількості абітурієнтів пов'язано із збільшенням кількості одинадцятикласників у порівнянні з минулим роком.

Пункти тестування ЗНО-2012 планується територіально організовувати за минулорічною схемою в округах, які були сформовані спільно з обласним управлінням освіти і науки (м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, м. Миргород, м. Гадяч).

За попередніми розрахунками у м. Лубни буде створено округ тестування з 7 предметів (української мови та літератури, математики, історії України, географії, англійської мови та біології) для м. Лубни та Лубенського, Гребінківського, Оржицького, Пирятинського, Семенівського, Хорольського та Чорнухинського. ЗНО з решти предметів абітурієнти будуть проходити у м.Полтава.

Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

З метою надання можливості ознайомлення з процедурою проведення ЗНО Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти 24 та 31 березня 2012 року проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).

Щорічне проведення пробного ЗНО дало можливість простежити пряму залежність кінцевого результату від участі у пробному тестуванні.

На пробне тестування у Полтавській області зареєструвався кожний другий абітурієнт (4029 учасників, які обрали 6424 тестування). Із них у Гадячі - 223 учасники, Миргороді - 152, Лубнах -190 , Кременчуці - 399, Полтаві - 883.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини