Архів

Друк

Учора відбулось засідання Студентської ради міста Полтави

На порядку денному головним питанням було проведення виборів членів Президії Всеукраїнської студентської ради. Розглядали питання організації заходів присвячених Міжнародному дню студента та говорили про підготовку Звітної конференції студентів Полтави.

У п’ятницю 28 жовтня проходитимуть вибори членів Президії Всеукраїнської студентської ради, котрі будуть працювати при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту. Від кожного вищого навчального закладу висуватимуть мінімум одного кандидата. Бажаючі повинні заповнити реєстраційну картку, представити свою передвиборчу програму. Обранців визначатимуть таємним голосуванням по закінченню дебатів.

Актив ухвалив 9 листопада о 16 годині провести на базі Полтавського національного технічного університету  імені Юрія Кондратюка міжуніверситетську інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». До участі долучаються 8 команд, а ведучим дійства буде Юрій Матвієнко. Гра проходитиме в три етапи: представлення команд, півфінал, фінал. Організатори готують фільм про розвиток інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» в Україні. На переможців заходу чекають вагомі подарунки.

15 листопада проходитиме щорічний студентський благодійний бал «Допомогти так легко», кошти від якого підуть на лікування хворих дітей. Минулого року Студентській раді вдалося зібрати гроші для двох онкохворих. Цьогоріч студентство планує попрацювати більше ефективно. Голосуванням було обрано чотирьох ведучих і відповідальну робочу групу. Наразі йде розробка святкового сценарію. Білет на бал коштуватиме 30 гривень, а у залі стоятимуть скриньки для пожертв.

На засіданні прозвучала ініціатива проведення спортивного заходу, а саме квесту. Робоча група отримала завдання створити план заходу, котрий буде вдосконалюватися й коригуватися на наступних зборах.

До розгляду було подано пропозицію створити групу Студентської ради міста в соціальній мережі vkontakte.ru. Обґрунтували це можливістю широкого загалу ознайомитися з новинами студентства Полтави, планованими та здійсненими заходами, статутом організації, соціальними програмами. Одноголосним рішенням ідею було прийнято.

У планах на майбутнє говорили про підготовку Звітної конференції студентства Полтави, котра планується на кінець листопада, початок грудня. Студентська рада буде звітувати про свою роботу, виконання соціальних програм, проведення найрізноманітніших заходів.

Олександра Сиротенко

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини