Архів

Друк

У Полтавській ОДА обговорили питання реорганізації навчальних закладів, розподілу бюджетних коштів, внесення змін до програм

Учора відбулося засідання комісії з питань бюджету та управління майном за участі першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького.

У Полтавській ОДА обговорювали більше 40 питань, які винесуть на чергову сесію. Були присутні одинадцять депутатів, керівники департаментів та управлінь Полтавської ОДА. У роботі комісії зокрема брали участь перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та заступник голови облради Євгеній Холод.

На нараді підтримали пропозиції щодо керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області. Це очільники Полтавського театру імені М. Гоголя, психоневрологічного інтернату, дитячо-юнацької спортивної школи, комунальних навчальних закладів та лікарень Полтавщини.

Також затвердили винесення на сесію питання щодо укладення трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання, які пройшли конкурсний відбір. За останній час пройшло п’ять конкурсів з їх відбору. Зокрема, на посаду генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава», якого оберуть строком на 3 роки. Конкурсний відбір, який відбувся 15 березня, пройшов Володимир Окара. Раніше Андрій Пісоцький зазначав, що полтавському летовищу, у першу чергу, потрібний ефективний менеджер, тому що нинішній в.о. директора підприємства Юрій Колісник добре знається тільки на технічних моментах його експлуатації.

Депутати підтримали перелік спеціалізованої комунальної техніки та контейнерів для твердих побутових відходів. Їх пропонують для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2018 році. Обговорили і внесення змін до регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Також затвердили Перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

Активно обговорювали питання реорганізації комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради. У депутатів виникло багато запитань щодо функціонування закладу. У дискусії вирішили підтримати питання та винести його на сесію, проте воно вимагає доопрацювання.

— Частина розглянутих питань стосується освітньої галузі. Зокрема, про реорганізацію комунальних закладів «Полтавська спеціалізована школа-інтернат №1», «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат імені А. С. Макаренка», «Гадяцька спеціалізована школа-інтернат імені Є. П. Кочергіна», «Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей», «Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка» та інші, — зауважила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Більшість питань підтримали без суперечок і з’ясувань, оскільки профільні комісії працювали над ними. Наступний етап — проведення чергової сесії облради, на якій затвердять запропоновані питання та зміни.

Нагадаємо, наступна сесія відбудеться 12 квітня у Лохвиці, у приміщенні районної ради. Загалом, у Лохвицькому районі депутати Полтавської облради перебуватимуть два дні. У перший день, 11 квітня, проведуть три тематичні депутатські комісії. Перша, екологічна комісія, пройде в Сенчі. Другу, інфраструктурну, проведуть на місці майбутнього будівництва лохвицького мосту. Мета третьої — обговорити будівництво пожежної частини в селі Токарі Лохвицького району.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини