Архів

Друк

Психолого-педагогічний факультет ПНПУ відзначає свій 40-річний ювілей

5 березня психолого-педагогічний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка святкує 40 років від дня заснування.

З цієї нагоди, в стінах Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) відбулася науково-практична конференція «Формальна й неформальна освіта у вимірах педагогіки добра Івана Зязюна».

До участі в конференції були запрошені науковці та педагоги-практики з України та одинадцяти зарубіжних країн, серед яких Австрійська республіка, Англія, Королівство Данії, Республіка Болгарія, Канада, Латвійська республіка, Федеративна Республіка Німеччина, республіка Польща, Румунія, Словацька Республіка, Сполучені Штати Америки.

Привітав короленківців та учасників конференції з 40-річним ювілеєм факультету міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що саме за керівництва Івана Зязюна і був створений психолого-педагогічний факультет:

- Уже 40 років працює і випускає в світ досвідчених учителів психолого-педагогічний факультет. Надзвичайно приємно, що викладачі й студенти факультету активно співпрацюють з міською владою. Вони підтримують тісні зв'язки зі школами, дитячими дошкільними освітніми закладами, соціальними й психологічними службами міста, надаючи їм психолого-педагогічну, соціальну та методичну допомогу.

Очільник міста побажав викладачам та студентам, аби 40-літній ювілей став початком нових злетів та розквіту.

Загалом, у конференції було заявлено 310 учасників. Під час пленарного засідання, учасники наукового заходу обговорювали філософсько-педагогічні основи педагогіки добра, краси і творчості Івана Зязюна, розвиток формальної та неформальної освіти в умовах становлення Нової української школи, психолого-педагогічний супровід особистості в інформаційному середовищі, мистецьку педагогіку у формуванні особистості та інші.

Робота науково-практичної конференції продовжиться і 6 березня.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини