Архів

Друк

На Полтавщині для проходження пробного ЗНО зареєструвалося більше 6,5 тисяч учнів

Реєстрація для участі у пробному ЗНО тривала з 9 до 31 січня 2018 року. Учасники реєструвалися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Цього року охочих із Полтавської області — понад 6,5 тис учнів.

У січні пройшла реєстрація на пробне ЗНО, яке незабаром відбудеться: з української мови і літератури 24 березня, а з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, та іноземних мов – 31 числа.

Спочатку охочий пройти тестування реєструється на сайті центру оцінювання, пізніше — здійснює оплату у Харківський регіональний центр.

На українську мову зареєструвалося найбільше – близько 5600 чоловік. Також цього року зросла кількість абітурієнтів, які обрали на тестування іноземну мову. Оскільки вона має свою особливість цього року: запровадили аудіювання. Учасники прослухають текст, а потім – дадуть відповіді на запитання.

— Уже шостого лютого учні зможуть зареєструватися на основну сесію, останній день, щоб це зробити – 19 березня. Завдання на пробному ЗНО наближені до основної сесії. Відмінність полягає в тому, що на пробному учні лише випробовують свої сили та мають приблизний результат особисто для себе. А на основному тестуванні отримують більш загальний результат та рейтингову оцінку, що стосується всіх учасників України, — розповіла директорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Пробне тестування має на меті ознайомити учасників з процедурою проведення ЗНО. Тим більше, цього року його максимально наближають до основного тестування: пропуск здійснюватимуть за карткою учасника. Вона введена замість тогорічного сертифікату.

Завдяки пробному тестуванню учасник може розрахувати час на виконання завдань, перевірити темп їх виконання, дізнатися приблизний результат.

Особи, які зареєструвалися для участі в пробному тестуванні, зможуть:

• ознайомитися з аналогічними тестами вирішального ЗНО;

• попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

• дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

• отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;

• психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

• навчитись ефективно розподіляти час;

• оцінити свій рівень навчальних досягнень та проаналізувати помилки.

— Щоб дізнатися правильність виконання роботи, потрібно ввести свої відповіді через особистий кабінет. Після визначення результатів надійдуть правильні відповіді на завдання сертифікаційної роботи. Завдання перевірять протягом 7-10 днів. Якщо учасник відпрацює ефективно відведений час на тестування, то зможе визначити приблизний результат, — наголосила відповідальна за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у Полтавській області Наталія Барболіна.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, оприлюднять на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

Пробне тестування потрібне, щоб спробувати себе, зорієнтуватися та проаналізувати свої помилки. Воно допомагає покращити результати абітурієнтів на ЗНО.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини