Архів

Друк

Привітання з нагоди 1 вересня – Дня знань

Дорогі полтавчани! Шановні працівники освіти, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань, початком нового навчального року – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Бажаємо школярам та студентам на шляху до пізнання підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти поставленої мети.

Ми розділяємо хвилювання батьків першокласників, адже їхні діти вперше переступають поріг школи, яка стане надалі для «першачків» другою рідною домівкою. Розуміємо невеличкий смуток в очах випускників, для яких разом із першим дзвінком розпочнеться останній рік шкільного життя. Радіємо за студентів і бажаємо їм витримки та міцності характеру на шляху до дипломів про вищу освіту.

Полтавщина завжди пишається своїми педагогами, учнями, які достойно захищають честь області, стають переможцями, призерами змагань, конкурсів, наукових конференцій як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

Твердо переконані, що своїми досягненнями ви обов’язково примножите здобутки нашого краю.

Щиро дякуємо освітянам за невтомну працю, знання, навички, які ви передаєте своїм вихованцям.

Бажаємо учням, студентам, вчителям, викладачам міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди, наполегливості, натхнення та успіхів у праці на благо нашої Полтавщини та України!

З повагою,

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко

Голова обласної ради Іван Момот

Поділіться з друзями:   

Останні новини