Архів

Друк

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей.

Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

8 грудня пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н.р., який проводило управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Полтавським міським центром позашкільної освіти. Вже вкотре юні науковці захищали свої роботи на базі ПНТУ імені Юрія Кондратюка. На урочистому відкритті зі словами привітання до учнів звернулися начальник управління освіти Леся Марталішвілі та президент Полтавського територіального відділення МАН, ректор ПНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко.

На І етап конкурсу-захисту було представлено 384 наукові роботи юних дослідників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 12 відділеннях і 38 секціях. Традиційно найчисленнішими були такі секції: англійська мова, українська література, математика, економіка. У порівнянні з минулими роками зросла чисельність учасників у секції фізики та астрономії, біології. Вперше у цьому році розпочала свою роботу секція польської мови, у якій спробували свої сили учні гімназії №13. Найбільшу кількість робіт представили заклади загальної середньої освіти № 32, 38, 33, 31, 26, 14, 13, 6, 17, 3, 21.

Оцінювали роботи 122 науковці, які є викладачами закладів вищої освіти міста Полтави:

  • Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
  • Української медичної стоматологічної академії;
  • Полтавського університету економіки і торгівлі;
  • Полтавської державної аграрної академії;
  • Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

За підсумками міського етапу конкурсу-захисту 206 учнів посіли призові місця, з них І місце вибороли 83 школярі. Найбільше переможців, які стануть учасниками ІІ (обласного) етапу, підготували ЗЗСО №№ 33, 13, 3, 32, 6, 31, 1, 17, 14, 21 та Полтавський міський центр позашкільної освіти.

Усього в обласному конкурсі-захисті команду м.Полтави представлятимуть 123 учні із 24 закладів освіти міста.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Поділіться з друзями:   

Останні новини