Архів

Друк

У Полтаві пройшла виставка-презентація навчальних закладів різних рівнів акредитації “Освіта”

У виставковій залі міського Будинку культури відбулася щорічна виставка-презентація навчальних закладів різних рівнів акредитації “Освіта”.

Уже п'ятнадцятий рік поспіль захід проводить Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Цьогоріч участь у виставці взяли 30 полтавських навчальних закладів, Черкаський інститут безпеки імені Героїв Чорнобиля та Міський центр зайнятості.

Урочисто відкрила виставку заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська. Вона зазначила: подібні заходи необхідні для визначення професійної спрямованості випусників:

- У виставці беруть участь освітні заклади - від професійно-технічних училищ до вищих навчальних закладів. Представники кожного з них підготували невеличкі презентації, щоби кожен майбутній абітурієнт міг ознайомитися з переліком спеціальностей у закладах, навчально-виховною базою, формами навчання. Велике спасибі директорам та ректорам вишів, профтехучилищ, коледжів за багаторічну підтримку цієї ініціативи, адже це дуже важливо.

Кожен відвідувач виставки мав можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів, отримати інформаційні буклети, взяти участь в майстер-класах. Серед інших, свій навчальний заклад презентували і студенти Полтавського коледжу харчових технологій :

- Сьогодні учні випускних класів можуть коротко ознайомитись з діяльністю нашого навчального закладу. На виставці представлена продукція, яку виготовляють самі студенти коледжу. Це м'ясні страви та молочна продукція. Також, усім охочим ми розповідаємо про технологію харчування, - розповів студент коледжу Анатолій. - Окрім цього, ми запрошуємо усіх на День відкритих дверей.

Загалом, цьогоріч понад 3 тисяч випускників опиняться перед вибором навчального закладу. Аби майбутні абітурієнти мали загальне уявлення про освітній простір Полтави, кожен відвідувач виставки отримав довідник “Освіта”.

- Він випущений за кошти міського бюджету і безкоштовно роздається відвідувачам виставки, - розповіла Світлана Тарашевська, - В ньому міститься інформація від адреси навчального закладу до умов вступу на той чи той факультет.

Сьогодні близько 30 тисяч студентів здобувають освіту саме в Полтаві. Організатори заходу зазначають: головна мета виставки-презентації — показати молоді, що Полтава — місто з великою кількістю навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів майже за всіма можливими напрямами.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини