Архів

Друк

На капремонт харчоблоків у 7 закладах освіти міста спрямовано 8 мільйонів гривень

Під час літніх канікул у закладах освіти проводились капітальні та поточні ремонтні роботи. Оновлення зазнали не тільки класні кімнати, але й приміщення, у яких для дітей готують обіди. За кошти міського бюджету в семи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах провели ремонтні роботи та закупили сучасне обладнання.

Міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом дошкільний навчальний заклад № 83 та загальноосвітню школу № 8, щоби оглянути відремонтовані харчоблоки та поспілкуватися з педагогічними колективами обох закладів.

Дитячий садок № 83 діє з 70-х років минулого століття. Капітальний ремонт харчоблоку тут проводився вперше. На його виконання з міського бюджету було спрямовано понад 1 мільйон гривень.

- Звичайно, тут проводились косметичні ремонти. Але закладу уже більше 40 років, тож капітальний ремонт був просто необхідний. Окрім оновленого приміщення, ми отримали нову трисекційну промислову жарову шафу, холодильники, - розповіла завідувачка дитсадком Любов Катеринник-Соколова.

Не можуть натішитись оновленням в дитячому садочку і батьки. Мама 5-річного Іванка Наталія Алєксєєва розповіла, що підтримку міської влади і батьки і діти відчувають постійно:

- На сьогодні в нашому садочку повністю замінені вікна та огорожу, у нас гарне приміщення, чудове чисте подвір'я. Окрім цього, завершена величезна робота - повністю відремонтоване приміщення харчоблоку. Це важливо не тільки для наших діток, а, насамперед, для працівників, які готують нашим дітям. Адже на оновленій кухні працювати зручно і приємно.

Завершений капітальний ремонт харчоблоку та їдальні і в загальноосвітній школі № 8 імені Панаса Мирного. На ці цілі з міського бюджету також було спрямовано понад 1 мільйон гривень. Очільник міста оглянув приміщення кухні та їдальні, а також поспілкувався з найменшими учнями закладу. Школярі зробили очільнику міста подарунок, виготовлений власними руками.

Всього цьогоріч капітально ремонтували харчоблоки в ЗНЗ № 4, 8, 10, ДНЗ № 11, 55, 83 та СНВК № 45. Загальна вартість робіт становить майже 8 млн. грн. Станом на сьогодні, роботи завершені у ЗНЗ № 8, ДНЗ № 55, 83 та СНВК № 45.

Проводилися й поточні ремонти харчоблоків навчальних закладів, на що у міському бюджеті передбачено близько 700 тисяч. За потребами закладів виконані роботи по ремонту вентиляційних, електро-, водо-, та каналізаційних мереж, виконана часткова заміна облицювальної плитки на стінах та підлозі, косметичні ремонти приміщень.

Цьогоріч на ремонти в закладах освіти було виділено в 4 рази більше коштів, ніж торік.

- Якщо у минулому році на капітальні ремонтні роботи з міського бюджету було спрямовано 27 мільйонів гривень, то у 2017 році на будівництво, реконструкцію, ремонтні роботи та благоустрій 110 закладів освіти виділено понад 106 мільйонів. Так, у всіх дитячих садочках та практично у всіх школах вікна замінені на нові, металопластикові, - зазначив міський голова Олександр Мамай.

Спілкуючись із педагогами, очільник міста підкреслив, що підтримка закладів освіти і надалі буде пріоритетною для міської влади.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини