Архів

Друк

Хід підготовки закладів освіти до нового навчального року

Члени виконому на черговому засіданні ухвалили рішення “Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років”.

Перший заступник начальника управління освіти Ірина Надіна зазначила, що у 2017-2018 навчальному році в місті буде функціонувати 50 загальноосвітніх навчальних закладів та 55 дошкільних навчальних закладів різних типів та форм власності.

- Очікуваний контингент учнів 1-11-их класів – 28,5 тис., серед них – понад 3,3 тис. першокласників, 1,4 тис. випускників 11-их класів. Понад 13 тисяч дітей відвідують 55 дошкільних закладів. На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в частині, що стосується обов’язкової освіти, всіх дітей 5-річного віку охоплено навчанням. У 2016-2017 н.р. додатково відкрито 3 групи, 2 з яких компенсуючого типу.

Ірина Надіна повідомила, що з міського бюджету на виконання капітальних ремонтних робіт, будівництво, реконструкцію, реставрацію та благоустрій закладів освіти виділено понад 106 млн.грн.

- Ремонтні роботи заплановані та проводяться у 81-му навчальному закладі. У цьому році розпочаті роботи з реставрації будівель навчальних закладів, які є пам’ятками архітектури - це Палац дитячої та юнацької творчості та спеціалізована школа № 3.

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3» — один з найстаріших в обласному центрі. Будівля знаходилася практично в аварійному стані і потребувала негайної реставрації.

- Найголовніше — діти мають навчатися у безпечних і комфортних умовах. Тож, планом ремонтних робіт передбачена заміна покрівлі, часткове оновлення перекриття другого поверху, утеплення горища, заміна вікон на пластикові, ремонт фасаду та гідроізоляція стін першого поверху. Після завершення робіт всі учні та вчителі повернуться у рідну оновлену школу, - зазначив міський голова під час обговорення цього проекту рішення.

На проведення поточно-аварійних робіт та послуг щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року, а також опалювального періоду 2017-2018 року передбачено понад 6 206 тис. грн., - розповіла перший заступник начальника управління освіти.

Станом на 17 липня 2017 року у загальноосвітніх заклад проведено робіт на суму майже 2,5 млн. грн., у дошкільних навчальних закладах - на суму понад 1 млн. грн. Для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів станом на 1 липня 2017 року придбано:

- технологічного обладнання на суму 1 938,6 тис. грн.;

- текстилю на суму 266,8 тис. грн.;

- посуду на суму 64,2тис. грн.;

- комп’ютерної техніки на суму 4 128,8 тис. грн.

Відповідно до рішення виконкому, підготовка матеріально-технічної бази навчальних закладів до нового навчального року буде завершена до 15 серпня 2017 року. Роботи, що забезпечать якісну та своєчасну підготовку закладів освіти до функціювання в осінньо-зимовий період 2017-2018 років — будуть завершені до 2 жовтня 2017 року.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини