Архів

Друк

Випускники УМСА отримали дипломи та дали клятву Гіппократа

22 червня в Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди випуску студентів Української медичної стоматологічної академії.

343 випускника медичних та стоматологічного факультетів стали дипломованими спеціалістами та 32 з них отримали дипломи з відзнакою.

Із важливою подією випускників та їх рідних в своїх зверненнях вітали мер Полтави Олександр Мамай, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак та, звичайно, ректор академії, заслужений лікар України, професор, доктор медичних наук В’ячеслав Ждан.

- Професія лікаря одна із найважливіших, найпотрібніших та найвідповідальніших! Адже від ваших знань залежить найдорожче, що має кожна людина – її здоров’я, - зауважив Олександр Мамай. – Приємно відзначити, що наша медична академія впродовж багатьох років є провідним вишем з підготовки лікарів, зокрема лікарів-стоматологів.

В урочистій обстановці випускники отримали дипломи та дали клятву Гіппократа.

Довідково:

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» – один із старійших провідних навчальних закладів України, історія якого бере свій початок з одонтологічного факультету, створеного при Харківській медичній академії у 1921 р. Факультет став першим академічним спеціалізованим вищим навчальним закладом з підготовки лікарів-стоматологів. У 1931 р. факультет був реорганізований у Харківський стоматологічний інститут, який у 1967 р. був переведений до м. Полтави.

Науково-педагогічний процес на 53 кафедрах (дев'ять із них – опорні) здійснюють 463 викладачі, із них: 82 докторів наук, 92 професорів, 199 доцентів, 370 кандидати наук, 2 лауреати Державних премій України, 7 заслужених діячів науки і техніки, 6 заслужених лікарів України. Лікувально-консультативна робота проводиться на 35 клінічних кафедрах академії, розташованих в кращих обласних та міських лікувальних закладах Полтави. Академія проводить підготовку спеціалістів більш ніж для 38 країн світу. На сьогоднішній день в академії навчається понад 5000 студентів.

Підготовка спеціалістів ведеться із застосуванням сучасних новітніх технологій у сфері науки та освіти. В академії діють аспірантура та докторантура. Сформувалися і діють сім наукових шкіл: оперативної хіруpгії тa топогpафічнoї анaтoмії; ноpмальнoї фізіoлoгії; хіpуpгічної стоматoлoгії; біолoгічнoї хімії; патолoгічнoї анaтoмії; тeрапeвтичної стоматoлoгії; клінічнoї тa екcперимeнтальної фаpмаколoгії.

Поділіться з друзями:   

Останні новини