Архів

Друк

Ліцей №1 відсвяткував своє 25-річчя

21 березня у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди відзначення 25 річниці Ліцею №1 імені І. П. Котляревського.

Аби разом відсвяткувати ювілей закладу, на захід завітали представники міської та обласної влади, духовенства, а також усі, кому не байдужий рідний ліцей – учителі, учні та їхні батьки.

Під час свята на сцені відбувалося справжнє мистецьке дійство, яке дарували глядачам ліцеїсти. Під керівництвом мудрих та талановитих учителів, учні закладу підготували чимало цікавого: співали, танцювали, декламували, демонстрували навички театрального мистецтва та багато іншого.

Зі спільним святом велику, дружню родину закладу привітала директор, Заслужений працівник України Наталія Вергал. Вона подякувала усім за співпрацю та підтримку:

- Ліцей – це, насамперед, дух, традиції, творчість і величезна праця усіх членів великої ліцейної родини. Я вдячна нашим ліцеїстам за їхні усмішки, за щирі відкриті очі, довіру до нас, вчителів, політ думок і почуттів. Спасибі колегам-вчителям, команді однодумців, за відданість та любов до професії, за любов до дітей та рідного краю, за уміння творити добро.

Привітав велику ліцейну родину міський голова Олександр Мамай. Зі сцени очільник міста побажав учням та вчителям успіхів, закладу – подальшого процвітання:

- Вітаю родину ліцеїстів зі святом, по-справжньому родинним. На перший погляд, 25 років – це така велика дата. Та за чверть століття у світ вилетіло чимало успішних людей, які працюють на благо рідної землі. Завдяки зусиллям учителів, любові до дітей та своєї справи, завдяки підтримці батьків та жаги до знань учнів, перший ліцей сьогодні є одним з найкращих закладів у місті. Розумні, талановиті, з великою душею і добрим серцем… Саме такими виходять у світ випускники ліцею. Я низько вклоняюся вчителям за їхній неоціненний вклад у розвиток нашого майбутнього – наших дітей. Я впевнено можу сказати: успішне «завтра» Полтави та України в надійних руках!

Мер Полтави вручив подяку всьому педагогічному колективу за їхню кропітку працю та сертифікат на 100 тисяч гривень на придбання копм'ютерної техніки. Та на цьому сюрпризи не закінчились. Найнеочікуванішим сюрпризом для усіх став особливий подарунок від Олександра Мамая – 500 квитків на концерт рок-гурту «Океан Ельзи».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини