Архів

Друк

Випускники військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації отримали свої дипломи

 

28 лютого відбулися урочистості з нагоди випуску сержантів військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Так, аби привітати випускників, на плацу зібралися представники міської та обласної влади, духовенства, керівний та викладацький склад коледжу, а також батьки, кохані, друзі.

З вітальним словом до юних вояків звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпелов. Він зазначив, що полтавський коледж, незважаючи на те, що існує відносно недавно, заслужено має авторитет і повагу у військах, завдяки високому професіоналізму випускників:

- Сьогодні - час надзвичайних випробувань для нашої держави, час відбудови справжнього боєздатного українського війська. І тому, ваша служба є неабияким внеском у цей історичний процес. Шановні випускники! Вітаю вас з цією знаменною датою! Це є певна сходинка у вашому професійному зростанні, у вашій службі. Бажаю успіхів, професійного зростання і завжди щасливого повернення після виконання завдань!

Приймали вітання сержанти і від своїх наставників. Так, зі напутніми словами та проханням пам’ятати своє коріння, до випускників звернувся начальник коледжу, полковник Кирило Злобін.

- Михайло Грушевський казав, що людина, яка пам’ятає свою історію, стає громадянином, суспільство – нацією, країна – державою. Пам’ятайте про це, з честю виконуйте свій військовий обов’язок. Зберігайте вірність своєму народові! Нехай ваша любов до Вітчизни відображається у ваших серцях та добрих справах. Бажаю терпіння, незламної волі, миру, добра, кращого майбутнього. Успіхів!

Звичайно, у цей урочистий день, вітали своїх синів батьки. Відправляючись на військову службу, кожен з випускників отримав батьківський наказ: служити чесно, берегти себе і товаришів, поважати старших, не пасувати перед труднощами.

Подякували батьки і педагогічному складу коледжу за їхню працю. За те, що виховали мужніх захисників нашої країни, кваліфікованих спеціалістів.

Отримавши дипломи про завершення навчання та благословення на добрі справи, тепер уже сержанти, прокрокували урочистим маршем.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини