Архів

Друк

Особливості проведення ЗНО у 2016 році

Питання якості надання освітніх послуг – одна з найбільш актуальних тем сьогодення.

Одним з показників цієї якості є зовнішнє незалежне оцінювання, яке десять років тому увійшло в освітній простір України. Впровадження ЗНО принесло хороші результати щодо значного підвищення якості середньої та вищої освіти в державі, позитивно позначилося на загальному рівні освіченості.

2 грудня у Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся діалог з громадськістю «Все про ЗНО-2016», організований управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. У заході взяли участь відповідальний працівник за організацію і проведення ЗНО в Полтавській області Наталія Барболіна, перший проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського національного технічного університету Богдан Коробко, представники управління освіти, директори та заступники директорів шкіл, класні керівники випускних класів та учні 11 класів.

Під час діалогу були обговорені нововведення, що чекають на випускників у 2016 році, питання реєстрації на ЗНО, питання підготовки до тестування та особливості вступної кампанії майбутнього року.

Про особливості проведення ЗНО у 2016 році розповіла присутнім відповідальний працівник за організацію і проведення ЗНО в Полтавській області Наталія Барболіна.

Тож, що чекає на майбутніх випускників?

• У 2016 році для проходження ЗНО можна обрати не більше чотирьох предметів.

Тести поглибленого рівня складності в ЗНО 2016 року – відсутні.

Результати ЗНО з двох предметів (українська мова та історія України) зараховуватимуться як результати ДПА для всіх випускників старшої школи ЗНЗ.

• Традиційно, кожен бажаючий учень зможе спробувати свої сили в складанні пробного тесту. Це дасть можливість віднайти «слабкі» місця учня з того чи того предмету, ретельніше підготуватись, убезпечивши себе від поганого результату вже під час складання основного тестування. Не менш важливим є й те, що учень під час пробного тестування зможе ознайомитись з процедурою проведення ЗНО, особливостями та правилами. Реєстрація на пробне тестування розпочнеться з 5 січня 2016 і завершиться 30 січня 2016 року.

Зареєструватися на основне тестування можна буде вже з 1 лютого 2016 року. Кінцева дата реєстрації – 4 березня 2016 року. Разом з тим, до 18 березня 2016 року можна внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Результати тестування будуть визначені до 25 червня 2016 року.

Для реєстрації на основне тестування при собі необхідно мати: копію документа, що засвідчує собору (паспорт або свідоцтво про народження у випадку, коли паспорт ще відсутній), дві однакові фотокартки розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку; сформувати та оформити реєстраційну карту (відповідна програма на сайті Українського центру оцінювання якості освіти); надати школі комплект реєстраційних документів.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році:

Українська мова та література – 5 травня;

Математика – 11 травня;

Історія України – 13 травня;

Російська мова – 3 червня;

Іспанська мова – 6 червня;

Англійська мова – 7 червня;

Німецька мова – 8 червня;

Французька мова – 9 червня;

Біологія – 10 червня;

Фізика – 13 червня;

Географія – 15 червня;

Хімія – 17 червня.

Обов'язковими цьогоріч тестування будуть з української мови та літератури, а також історії України та математики (за вибором).

Додаткову інформацію можна дізнатись на офіційному сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини