Архів

Друк

Ігор Рева: Вступна кампанія проходить нормально

Ось і настав один із найважливіших кроків у житті цьогорічних випускників, а саме, подання документів до ВНЗ.

Саме тому на території ВНЗ та у їх приймальних комісіях можна спостерігати велику кількість молодих людей.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, який є найбільшим в регіоні, також радо зустрічає усіх абітурієнтів.

Кожному, хто переступив поріг цього навчального закладу, приділяється достатня увага. Секретарі кожного з факультетів, а їх усього 9, з відповідальністю ставляться до кожного пакета документів, який вони отримали. Висока кваліфікація працівників приймальної комісії – це гарантія відсутності черг при подачі документів до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Студентське самоврядування ПолтНТУ також є активним учасником вступної кампанії. Його представники слідкують за прозорістю вступу, правильністю заповнення анкет. Профорієнтаційна робота з абітурієнтами, до речі, була одним із завдань, з яким Студентський парламент ПолтНТУ впорався на відмінно.

Можна з впевненістю сказати, що вступна кампанія у місті проходить нормально. В цьому році навчальні заклади міста вперше використовують систему “Електронний вступ”, яка дає можливість абітурієнтам подати заяву через мережу Інтернет.

Бажаємо сьогоднішнім абітурієнтам успішного вступу до ВНЗ! Сподіваємось, що найталановитіша молодь обере саме Полтавські навчальні заклади.

З повагою,
студентський мер міста Полтави
Ігор Рева.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини