Архів

Друк

У ДНЗ №47 «Золота рибка» відкрито нову групу

Серед пріоритетних завдань міської влади – забезпечити полтавську малечу можливістю відвідувати дошкільні навчальні заклади.

Саме у садочку діти отримують ті знання і вміння, які допоможуть їм стати в майбутньому успішними учнями. Відтак, у дошкільному навчально-виховному закладі №47 «Золота рибка», що знаходиться по вулиці Луценка, 12 відрили нову групу «Казочка». Урочисто перерізав червону стрічку міський голова Олександр Мамай:

– Діти – це наше майбутнє. У дошкільних навчальних закладах мають бути створені необхідні умови для всебічного та гармонійного розвитку дитини. Першочергово це залежить від кваліфікованого вихователя, який огортає дітей теплом та турботою, навчає, вперше проводить до джерел науки. Завдання ж міської влади – забезпечити заклади усім необхідним для того, аби малеча зростала в комфортних та затишних умовах.

Для нової групи придбали усе необхідне: меблі, постільну білизну, кухонне приладдя, іграшки та розвиваючу літературу. Усе, аби дітки почували себе комфортно та затишно.

Почесних гостей малеча зустрічала, як годиться, з найприємнішими подарунками: дітки запросили гостей переглянути чудову концертну програму, де вони продемонстрували чи не усі свої таланти.

Традиційно міський голова Олександр Мамай приїздив до дітей не з пустими руками: вихованці «Золотої рибки» мали змогу подивитись захоплююче шоу мильних бульбашок, повеселились із улюбленими казковими героями, а на згадку отримали м'які іграшки та повітряні кульки.

Поділіться з друзями:   

Останні новини