Архів

Друк

Олександр Мамай: "Я хочу щоб в дитсадках діти споживали фрукти і збагачували організм вітамінами"

Міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс №85 «Лебідка».

Приїхав мер не з пустими руками, а подарував садочку жарочну шафу, призначення якої – покращити харчування дошкільнят.

В ході візиту очільник міста особисто перевірив якість умов перебування малечі в садочку, відвідав кімнати для відпочинку та дозвілля.

Особливий акцент було зроблено на перевірці якості харчування дітей. Час візиту співпав з обідом. На столах вихованців – суп, макарони з сосискою, свіжа полуниця. Взагалі свіжі фрукти – мають бути в раціоні дітей обов'язково, переконаний мер:

- Цього року ми збільшили бюджет на харчування дитсадківців з 8 до 10 гривень для ясільної групи, та з 18 до 23 гривень для дитячої. Я дуже хочу, щоб діти були не просто забезпечені необхідними продуктами, а й споживали фрукти і збагачували організм вітамінами, тим більше, що влітку достигають черешні, абрикоси, сливи. Я хочу, щоб протягом сезону вони обов'язково знаходилися на обідніх столах дітей.

Окрім того, міський голова зробив заяву щодо подальшої опіки дитячим навчально-виховним закладом:

- З міського бюджету вже виділено 700 тисяч гривень на ремонт котельні дитячого садка. Взагалі роботи по підготовці до нового осінньо-зимового сезону розпочались вже в усіх навчальних закладах. Я приділяю значну увагу цьому питанню і тримаю його на особистому контролі. Адже для мене всі діти Полтави – наші, і я хочу, щоб дитинство кожного було найкращим.

У Полтавському спеціалізованому навчально-виховному закладі №85 «Лебідка» протягом червня оздоровлюється понад 170 вихованців. З них 150 дітей дошкільного віку та 26 учнів початкової школи. Колективом садочку створені всі необхідні умови для самореалізації кожної дитини та розвитку творчих здібностей, активності і кмітливості.

Поділіться з друзями:   

Останні новини