Архів

Друк

До дитячих садочків Кременчука запис ведеться через Інтернет

Наразі в управлінні освіти Кременчука триває видача направлень до дошкільних навчальних закладів.

Як зазначає головний освітянин міста Геннадій Москалик, станом на сьогоднішній день в електронній черзі було зареєстровано 2452 заявки від батьків, які поточного року бажають влаштувати своїх дітей до дитячих садків. Із вищезазначеної кількості путівки до дошкільних закладів вже отримали 1052 зареєстрованих дітей (42%).

Окрім того, Геннадій Москалик зауважив, що в електронній черзі управління освіти триває запис бажаючих отримати місце в дошкільній установі на наступні роки. За його словами, на 2016 рік зареєстровано 1494 заяв, 2017 рік - 389 заяв, 2018 рік - 2 заяви від батьків маленьких кременчужан.

Нагадаємо, у Кременчуці третій рік поспіль працює єдиний електронний реєстр черги дошкільних закладів. Завдяки якому запис до дошкільного закладу став для батьків більш зручним, ніж це було в попередні роки За допомоги Інтернет-ресурсу, не виходячи з дому, батьки можуть не тільки поставити свого малюка в чергу на отримання ним місця у будь-якому дитячому садку, а й слідкувати за тим, як ця черга просувається.

Начальник міського управління освіти говорить, що на сьогоднішній день проблем із влаштуванням дитини до дитячого садочку немає. Практично всі звернення кременчужан з цього питання задовольняються.

Поділіться з друзями:   

Останні новини