Архів

Друк

Хто може вступати до вузів без сертифікатів ЗНО?

Міносвіти надало роз’яснення які категорії осіб можуть скористатись можливістю вступу до вищих навчальних закладів без урахування результатів тестування.

 

Відповідно умовам прийому до ВНЗ, право обирати схему вступу або за результатами вступних екзаменів із конкурсних предметів чи за результатами ЗНО мають особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році та раніше, громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном і особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди).

 

Зазначені особи можуть обирати варіанти вступу: за сертифікатами 2008, 2009, 2010 або 2011 року, чи за результатами вступних екзаменів у вищих навчальних закладах, або одночасно за вибірковими результатами з предметів у сертифікатах і результатами вступних екзаменів у вищих навчальних закладах, ‑ йдеться в роз’ясненні.

Також, відповідно до умов прийому, право брати участь у конкурсі за результатами виключно вступних екзаменів із конкурсних предметів у ВУЗі мають: військовослужбовці Збройних Сил; громадяни звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу; особи, які мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО.

Відповідні роз’яснення вже надіслані керівникам вищих навчальних закладів, які мають урахувати їх при прийомі абітурієнтів на навчання під час проведення вступної кампанії, що стартує 1 липня.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини