Архів

Друк

ДСО забезпечує охорону під час ЗНО

Уже сім років поспіль Державній службі охороні продовжують довіряти безпеку зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) рівня знань учнів.

Не став винятком і цей рік: з 3 по 27 червня охорона тестових матеріалів на 29 пунктах здійснюється підрозділами ДСО в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Гадячі.

Усі тестування відбуваються в спеціально створених пунктах та розпочинаються об 11 годині ранку. А уже з 8 години забезпечує охорону громадського порядку на місці проведення тестування та дотримання його правил Державна служба охорони. Бійці дбають та пильно стежать, щоб школярі не мали змоги пронести з собою допоміжні матеріали. Калькулятори, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали неможливо буде пронести на пункти оцінювання знань. Контроль за забезпеченням об’єктивності, відкритості та прозорості проведення ЗНО здійснюється представниками приймальних комісій вищих навчальних закладів, громадськими спостерігачами і частково – працівниками Державної служби охорони.

З метою підвищення рівня захищеності проведення тестування та уникнення можливості застосування абітурієнтами мультимедійних та телекомунікаційних засобів, Державна служба охорони здійснюватиме за дорученням вибіркове сканування учнів металодетекторами. Усі виявлені заборонені пристрої вилучатимуться, а їх власників не допускатимуть до здачі тестів або вони завершать роботу на тому місці, де виконали останнє завдання.

Контроль за дотриманням умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання з використанням металодетекторів регламентований Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання ще в 2012 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й зареєстрованого в Міністерстві юстиції України.

Факти порушення цих вимог фіксуватимуться в картах спостереження за процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пункті тестування. До порушників вживатимуться відповідні заходи передбачені законодавчими актами, що регламентують порядок та правила ЗНО.

Цього року зареєстровано 250 430 бажаючих отримати вищу освіту в навчальних закладах України. Абітурієнтів багато, отже пильність та порядок на пунктах оцінювання повинен бути на належному рівні.

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання стартувало 3 червня і триватиме по 27 включно. Для тих, хто з поважних причин не зможе взяти участь в ЗНО, буде додаткова сесія з 4 по 11 липня.

Тож усім абітурієнтам бажаємо успіху і сподіваємось, що порушень з боку учнів виявлено не буде, а Державна служба охорони прикладе для цього максимум зусиль.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини