Архів

Друк

Учора відбулося чергове засідання Студради міста Полтава


Відповідно до порядку денного, депутати обговорили запланований перелік питань.

1. Про відзначення Міжнародного Дня донора 14.06.2011.

Студентський мер Ігор Рева проінформував присутніх про захід запланований студентством на цей день А саме – здача крові. За попередніми підрахунками, в заході може прийняти участь 30-40 студентів із ВНЗ міста. Транспортом для поїздки у лікарню студентів забезпечить виконком міської ради.

2. Про визначення суб-фестивалів, які проводить Студентська рада на регіональному етапі «Студентська республіка» 1-3.07.11.

Було обговорено можливі заходи, які відбудуться під час «Студреспубліки». Такі розважально-конкурсні елементи студентського дозвілля, як психологічно-ролева гра «Мафія», квест та Міс Студентської Республіки 2011 будуть підготовлені організаторами «Студреспубліки». А ось проведення конкурсу КВК, Містер Студреспубліки, футбол та спортивний покер, а також забезпечення учасниками регіонального етапу буде покладено на Студраду міста.

3. Обговорення нової редакції Закону України «Про вищу освіту» від 16.05.2011;

На цьому засіданні відбулося обговорення проекту нової редакції Закону України «Про вищу. Ігор Рева зазначив, що була проведена плідна робота експертної робочої групи, до складу якої входили і представники молодіжних організацій. Як результат, остання редакція Закону враховує всі пропозиції студентського загалу: стипендіальне забезпечення на рівні прожиткового мінімуму, незмінна плата за навчання на протязі всього періоду, фінансове забезпечення студентського самоврядування, прирівнювання освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» до «магістра», можливість проходження практики за кордоном і т.д.

Депутати Студради погодилися з необхідністю якнайшвидшого прийняття Закону. В результаті жвавого обговорення лідери підписали листи-звернення до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної ради та Міністра освіти і науки, молоді та спорту з проханням сприяти схваленню даного Закону.

Організаторами даного заходу виступила сама Студентська рада міста Полтави, Всеукраїнська студентська рада спільно із Національним студентським союзом.

Крім того студентство обговорило участь вищих навчальних закладів міста у грі в лазертаг 19-го червня. А під завершення засідання студентський мер озвучив резолюцію круглого столу «Європейська освіта в Україні»


Поділіться з друзями:   

Останні новини