Архів

Друк

Полтавські освітяни готуються до проведення ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме на Полтавщині цього року з 3 по 27 червня.

Організаційні питання заходу обговорили на нараді у Полтавській ОДА під головуванням заступника голови – керівника апарату Романа Чабановського.

У засіданні взяли участь представники освітніх закладів, представники правоохоронних органів та рятувальних служб.

«Усього функціонуватиме 46 пунктів тестування, – повідомив присутнім директор Департаменту освіти і науки ОДА Сергій Шевчук. – Із них 13 – на базі вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та 33 – на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

На сьогодні забезпечено якісний підбір персоналу пунктів тестування, пунктів пробного тестування, сформовано електронну базу даних персоналу. Також перепідготовлені 1103 педагогічних працівників, які будуть залучені в якості старших інструкторів та інструкторів.

За словами Сергія Шевчука, на сьогодні триває робота з підготовки пунктів тестування. У дні проведення ЗНО на них, для надання у разі необхідності медичної допомоги, охорони правопорядку та безпечних умов для учасників, чергуватимуть працівники органів охорони здоров’я, МВС та УДСНС.

«Схема проведення та вимоги тестування залишається така ж, як і в минулі роки, – зазначив директор Харківського регіонального центру оцінювання освіти Олександр Сидоренко. – Але через непросту суспільно-політичну ситуацію, яка склалась в Україні, на нас лежить велика відповідальність за дотримання процедури та вимог ЗНО. Ми не маємо права на помилку».

Теги:
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини