Архів

Друк

У разі порушення прав під час тестування учасники ЗНО мають право на апеляцію

Розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання, тож Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) нагадує, що абітурієнти мають право надавати апеляції щодо порушення процедури проведення ЗНО.

Якщо в пункті тестування стосовно учня було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання (неправильний відлік часу, відсутність або пошкодження тестових матеріалів, дії персоналу пункту тестування, що негативно вплинули на якість виконання роботи тощо), необхідно звернутися до уповноваженої особи на пункті тестування та оформити апеляційну заяву до виходу з пункту тестування.

При цьому уповноважена особа (представник Українського центру оцінювання якості освіти) має видати заявнику письмове підтвердження про отримання апеляційної заяви.

Розгляд апеляційних заяв здійснюватиме регламентна комісія. Про рішення регламентної комісії учаснику буде повідомлено поштою.

Правові засади діяльності регламентної комісії визначені відповідним положенням, що затверджене Міністерством освіти і науки.

Абітурієнти, щодо яких були порушені процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій, зможуть взяти участь у додатковій сесії зовнішнього оцінювання.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини