Архів

Друк

Юні науковці Полтавщини демонструють результати своїх наукових досліджень

Традиційно, в лютому, юні науковці з усієї Полтавської області до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка аби продемонструвати результати своїх творчих, наукових досліджень.

14 лютого 2014 року, до ПолтНТУ на II етап Всеукраїнського конкурсу МАН України завітали майже 800 талановитих учнів для представлення своїх науково-дослідницьких робіт. Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки, залучення до наукових досліджень обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

В урочистій, дружній атмосфері, у великій актовій залі університету відбулось офіційне відкриття обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України. З вітальним словом до юних науковців звернулися почесні гості: заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, директор Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка, голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, заступник начальника управління – начальник відділу позашкільної, виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Інна Воліченко.

У своєму вітальному слові заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль зазначив: « Як і в минулому році, я радий вас знову вітати в цьому університеті. Хочу підкреслити, що в нас дуже талановита молодь, і навіть виступи музичних колективів свідчать про це. Наше завдання дати учням - молодим науковцям дорогу в життя, дати їм вірну настанову, допомогти розкрити свої найкращі здібності. В державі цей рік оголошений Роком дитячої творчості, в області активно реалізуються соціальні ініціативи Президента України «Діти – наше майбутнє», і приємно відмітити, що ми вже маємо вагомі здобутки. Бажаю вам успіхів, перемог, досягнення нових вершин, самовдосконалення і ви будете гідними громадянами нашої держави».

Вітаючи присутніх президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко відмітив, що протягом останніх років кількість учасників II етап Всеукраїнського конкурсу МАН України не зменшується, це є підтвердженням того, що молодь зацікавлена науковою діяльністю.

«Полтавська земля завжди славилась видатними особистостями, і саме ви є тими послідовниками, які повинні продовжити славні наукові традиції Полтавщини. Успіхів вам у наукових дослідженнях, отримання максимального результату, збодути призові місця та подальших перемог» - підсумував президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

На завершення Володимир Онищенко передав вітання від Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, з побажаннями займатися науковою роботою, адже сьогодні підвищуються вимоги до студентів ВНЗ, а також зачитав вітання молодим науковця від голови Наглядової ради ПолтНТУ, Віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України Антона Наумовця.

Зазначимо, що за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2013 році команда Полтавського територіального відділення МАН України посіла 7 місце в рейтингу серед команд областей України (2011-2012 навчальний рік – 14 місце).

15 – 16 лютого 2014 року на учасників конкурсу чекає написання контрольних робіт з профільних пердметів та захист наукових робіт у відповідних секціях.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини