Архів

Друк

Круглий стіл «Європейська освіта в Україні»

Сьогодні у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся круглий стіл, приурочений до Дня Європи в Україні на тему: «Європейська освіта в Україні».

Організатором круглого столу виступила Студентська рада м.Полтави. Цю ідею підтримала Рада ректорів ІІІ-ІV рівня акредитації Полтавського регіону на чолі з Володимиром Олександровичем Онищенком.

На круглому столі були підняті питання європейських освітніх програм, дистанційної освіти, мобільності студентів і т.д. Метою даного круглого столу було інформування лідерів студентського самоврядування, а через них, і весь студентський загал міста щодо європейських освітніх программ, співпраці студентів з грантоутворюючими організаціями, запровадження дистанційної освіти, перевагами та недоліками Болонського процесу та його впровадження в Україні.

Представник програми «Європейська освіта» Грисько Ольга розповіла присутнім лідерам ОСС про переваги та недоліки навчання за кордоном. Директор даного проекту Олена Катаєва розповіла про переваги цієї програми та ключові моменти, які виникають при її реалізації.

Керівник відділу зовнішніх зв'язків ПОГО «Європейський вибір Полтавщини» Ольга Паутова висвітлила питання дистанційної європейської освіти та розповіла про ряд європейських освітніх програм.

Також аудиторією було підняте питання співпраці з грантоутворюючими організаціями. Проректор з міжнародних відносин Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ю.С. Голік з власного досвіду розказав студентам про переваги написання наукових робіт, практичних надбань, які потім направляються до грантоутворюючих організацій. Тобто, студенти своєю плідною роботою можуть заробити реальні кошти та отримати безкоштовну освіту за кордоном.

Останнє ж питання круглого столу розкрив голова сектору навчального процесу та наукової роботи Студентської ради м.Полтави Іван Гетало. Тема його доповіді: «Мобільність студентів та викладачів на регіональному та всеукраїнському рівнях». Він розкрив ті проблеми, які на сьогодні виникають при переході студентів з одного ВНЗ в інший, зокрема, різна система балів у різних навчальних закладах, «академічна різниця», про яку в Європі навіть не знають і т.д.

Загалом, круглий стіл пройшов у формі активного діалогу, тому його учасники отримали багато цікавої інформації, були зроблені висновки. На черговому засіданні Студентська рада міста Полтави пообіцяла підвести підсумки та через органи студентського самоврядування проінформувати всіх студентів про результати та надбання круглого столу. Резолюцію, за підписом студентського мера та голови Ради ректорів ІІІ-ІV рівнім акредитації Полтавського регіону направлять в Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Дякую усім за плідну роботу!

Голова Студентської ради міста Ігор Рева

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини