Архів

Друк

Юні полтавські науковці захищають роботи Малої академії наук

Підтримка творчих і обдарованих дітей – одне із ключових завдань, над яким працюють освітяни міста.

Невід’ємною складовою вирішення цього питання є організація роботи Малої академії наук.

20 грудня 2013 року проходить І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2013-2014 н.р., який проводить міське управління освіти виконкому Полтавської міської ради. Юні науковці будуть захищати свої роботи на базі ПНТУ ім. Ю.Кондратюка.

На І етап конкурсу-захисту представлено 417 наукових робіт юних дослідників з освітніх та позашкільних навчальних закладів у 12 відділеннях.

Найчисленнішими секціями у цьому році є англійська мова, українська література, історичне краєзнавство, прикладна математика. Оцінюють роботи науковці - викладачі вузів міста Полтави:

Української медичної стоматологічної академії;

Полтавського університету економіки і торгівлі;

Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка;

Полтавської державної аграрної академії;

Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Мала академія наук – це кузня юних наукових кадрів, справжній інтелектуальний марафон. Організатори заходу сподіваються, що серед переможців – майбутні академіки, дослідники, першовідкривачі, творці. Найбільшу кількість робіт представили заклади №№ 6 (41 учасник), 32 (34 учасники), 17 та 33 (по 30 учасників), 31 (27 учасників). Діти, що захищають роботи, та їх наукові керівники впевнені, що знання – це величезний, неоціненний скарб, володар якого забезпечений успіхом на все життя.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини