Архів

Друк

Костянтин Грищенко зустрывся зі студентами та науковцями ПНТУ

Під час свого візиту на Полтавщину Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся зі студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які за програмою Уряду від'їжджають у провідні університети Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Китаю.

Студенти ПНТУ щороку є активним учасниками даної програми, яка ініційована Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим та реалізовується за активної участі Міністра освіти і науки Дмитра Табачника. Цього року 21 студент провідного університету Полтавської області та України поїде до найпотужніших університетів Європи та Азії з метою вивчення провідних технологій в освіті, інформаційній, нафтогазовій, будівельній та інших сферах.

Відвідуючи виш, Віце-прем'єр-міністр ознайомився з науковими досягненнями колективу університету, його історією, кращими магістерськими роботами студентів та досягненнями територіального відділення Малої академії науки України, президентом якої є ректор ПНТУ.

Особливу увагу в університеті приділяють розвитку інформаційних технологій. За грантовою програмою ТЕМРUS університетом було отримано обладнання для ІР-телефонії, що дозволило розгорнути на профільному факультеті навчальну корпоративну мережу цієї системи та розпочати роботу по створенню мережі ІР-телефонії на рівні всього університету. ПНТУ може стати базою для реалізації пілотного проекту серед ВНЗ України з впровадження ІР-телефонії для потреб управління та розвитку дистанційної освіти.

Такі інноваційні підходи в роботі дозволили вузу посісти 7-ме місце серед вищих технічних навчальних закладів у національному рейтингу Міністерства освіти і науки України, що є результатом виконання комплексної програми розвитку університету.

У зустрічі з Костянтином Грищенком взяли участь представники студентського самоврядування вишу та науково-педагогічні працівники. За допомогою інтерактивних засобів ПНТУ, які в режимі реального часу вели оn-lіnе трансляцію із зали Вченої Ради університету, в заході взяли участь більше 650 студентів та викладачів.

Поділіться з друзями:   

Останні новини