Архів

Друк

В Кременчуцькій виховній колонії стартувала додаткова сесія ЗНО

Вчора в Кременчуцькій виховній колонії стартувала додаткова сесія проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості знань.

Цього року виявили бажання випробувати свої знання 15 вихованців установи.

Реєстрація підлітків проводилась на основі угоди про співробітництво Українського центру оцінювання якості освіти та Державної пенітенціарної служби України.

На базі загальноосвітньої школи колонії організовано пункт тестування відповідно до вимог Центру оцінювання.

- Процес організації Пункту та підготовка хлопців дещо відрізняється від звичайного Пункту тестування більшою організованістю, зібраністю та серйозним підходом абітурієнтів. Є впевненість в тому, що під час тестування підлітки покладаються лише на свої знання і не зможуть скористатися речами, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, - зазначили відповідальні за пункт тестування в колонії.

- Хлопці на свій розсуд обирали вищі навчальні заклади, до яких мають вступити на навчання та отримати вищу освіту. Переважна більшість обрали навчальні заклади технічного напрямку, - повідомив начальник колонії Юрій Величко та побажав кожному хлопцю здійснення мрій та оволодіння обраним професійним напрямком.

Підготовка до ЗНО в установі розпочалась на початку навчального року. Класними керівниками була проведена організаційна робота, в процесі якої було роз’яснено вихованцям їхні можливості про здобуття вищої освіти. Вчителями школи надавалися юнакам консультації відносно обраних предметів. В нагоді стали посібники, які призначалися для підготовки до ЗНО, надані установі в якості спонсорської допомоги благодійним фондом „Визволення”.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби
України в Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини