Архів

Друк

Визначено переможців конкурсу студентських наукових проектів в галузі «Наука і техніка»

16 травня в обласній раді відбулося підсумкове засідання конкурсу студентських наукових проектів в галузі «Наука і техніка».

Він пройшов у рамках V Всеукраїнського фестивалю науки за підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону та Полтавської обласної ради. Його організатором виступило обласне наукове студентське товариство.

Конкурс запроваджено з метою популяризації науки, налагодження зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації, залучення молоді до наукових досліджень та сприяння суспільним ініціативам студентської молоді.

В конкурсі взяли участь студенти вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Полтавського регіону. 15 кращих робіт після відбору у вишах були представлені на конкурс в номінаціях: природознавчі, суспільні, технічні та управлінські науки.

Переможцями стали:

  • «Екологія та охорона навколишнього середовища» - проект студента ПолтНТУ Галини Козік;
  • «Біологічні науки» – проект студента ПНПУ ім. В.Г. Короленка Людмили Кравченко;
  • «Біологічні науки» - проект студента Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Ганни Антонової;
  • «Економіка та управління» – проект студента ПДАА Антоніни Мороз;
  • «Медичні науки» - проект студента УМСА Яни Якубович;
  • «Сучасні технології» – проект студента ПУЕТ Андрія Фарісєєва.

Виплату грошових винагород переможцям буде здійснено кожним з вищих навчальних закладів за рахунок власних коштів відповідно внутрішнього положення про преміювання.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини