Архів

Освіта

17 лист 2017, 08:25

У Полтаві пройшла виставка-презентація навчальних закладів різних рівнів акредитації “Освіта”

У виставковій залі міського Будинку культури відбулася щорічна виставка-презентація навчальних закладів різних рівнів акредитації “Освіта”.

 
 
13 лист 2017, 08:20

На Полтавщині ЗНО-2018 складуть близько 13 тисяч дітей

Цьогорічне тестування з іноземних мов включатиме аудіювання. А з предметів ЗНО виключили російську. Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти розгляне можливість проведення тестування в Пирятині, Горішніх Плавнях та Кобеляках.

 
 
02 лист 2017, 11:20

Олександр Мамай привітав полтавку Тетяну Веркалець, яка увійшла до п’ятірки найкращих учителів України

На початку жовтня у Києві відбулась царемонія вручення націнальної премії «Global Teacher Prize Ukraine».

 
 
05 жовт 2017, 15:39

Решетилівський художній професійний ліцей відсвяткував 80-річчя

На Решетилівщині художній професійний ліцей з ветеранами педагогічної праці відсвяткував 80-тий ювілей закладу. Під час події відбулася прем’єра гімну ліцею та нагородження видатних місцевих жителів.

 
 
04 жовт 2017, 10:29

Треба рухатись у напрямку реалізації як майбутньої освітньої реформи, так і реформування нашого дорожнього господарства, — Андрій Пісоцький

Днями перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький спільно з представниками профільних департаментів та районної влади здійснив робочий візит до села Мала Перещепина, що у Новосанжарському районі.

 
 
14 вер 2017, 07:25

На капремонт харчоблоків у 7 закладах освіти міста спрямовано 8 мільйонів гривень

Під час літніх канікул у закладах освіти проводились капітальні та поточні ремонтні роботи. Оновлення зазнали не тільки класні кімнати, але й приміщення, у яких для дітей готують обіди. За кошти міського бюджету в семи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах провели ремонтні роботи та закупили сучасне обладнання.

 
 
01 вер 2017, 12:17

Студентів УМСА урочисто посвятили в університетську родину

1 вересня у Палаці дозвілля "Листопад" відбулась урочиста посвята у студенти Вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія".

 
 

Останні новини