Архів

Друк

В області на випуск соціально значущих видань у цьому році передбачено 550 тис. грн.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко провів засідання експертної ради з випуску соціально значущих книг авторів області, де обговорено 36 поданих видавничих проектів, які запропоновано на включення до плану соціально значущих книг на 2013-2015 роки.

Валерій Пархоменко побажав комісії, яка складається із фахівців, поставитися до відбору книг насамперед з державницької позиції і обов’язково робити акцент на історичному минулому. „У першу чергу ми повинні нести і бачити у виданнях історичне минуле нашого краю , духовне і національне багатство українського народу», - підкреслив Валерій Пархоменко і зауважив, що книга має бути не тільки пізнавальною, а ще й цікавою, яка б привертала увагу молоді, дітей.

У суспільстві назріла нагальна потреба популяризувати книгу, бо молоде покоління стало менше читати, віддаючи перевагу більш сучасним носіям інформації. „Не секрет, що наша молодь більше користується іншими інформаційними джерелами, ніж книга. Навіть йде тенденція до спаду на попит електронних книг. Їх замінюють нові технології - такі, як айфони, інші інформаційні носії. Ми повинні популяризувати книгу і максимально привертати увагу молоді до цього джерела знань”, - наголосив Валерій Пархоменко.

Яким книгам області пощастить потрапити до списку соціально значущих видань і бути надрукованими за кошти бюджету - поки що невідомо - комісія тільки почала працювати. Не менш важливий бік - фінансування. Комплексною програмою сприяння громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки на забезпечення випуску соціально значущих видань у цьому році передбачено 550 тис. грн, повідомив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Микола Перепелиця. Водночас він констатував, що остаточні крапки стосовно фіксування сум на видання ставить сесія Полтавської обласної ради.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини