Архів

Друк

У Лохвиці освятили каплицю Усіх Святих

30 вересня на Благовіщенському цвинтарі м. Лохвиці відбулося освячення каплички Усіх Святих, збудованої за ініціативи та сприяння мецената, уродженця міста Ведмедя О.В.

Освячення провів Владика Кременчуцький та Лубенський Миколай за участі настоятеля Благовіщенського храму протоієрея Михаіла, священнослужителів Лохвицького, Миргородського, Гадяцького та Чорнухинського районів.

Владика Кременчуцький та Лубенський Миколай за заслуги перед Українською Православною Церквою та особистий внесок у благодійну діяльність він вручив почесні нагороди: Ведмедю О.В. – орден Григорія Побідоносця; Фоміну Ю.Ф. – грамоту Блаженного митрополита Володимира. На знак подяки за освячення каплички Ведмідь О.В. вручив Владиці Миколаю Панагію.

Зі словами вітання до громади звернувся голова районної державної адміністрації Заславець А.П.. Він подякував Ведмедю О.В. за щедрий подарунок для лохвичан. Дем'яненко М.І. у новозбудовану та освячену капличку подарував ікони Миколая Угодника та Божої Матері.

Цього ж дня у Лохвицькому районному Будинку культури відбувся концерт народного артиста СРСР Йосипа Кобзона. Глядачі тепло сприйняли виступ улюбленого артиста. Більшість пісень присутні слухали стоячи та аплодуючи своєму кумиру.

Після завершення виступу співака від облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної та Лохвтицької міської рад Йосипу Кобзону було вручено квіти, які він попросив перенести у щойно освячену капличку.

Поділіться з друзями:   

Останні новини