Архів

Друк

Вітання з Днем міста Полтава!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні полтавці та гості краю!

Прийміть вітання з 69-ю річницею визволення Полтави від фашистських загарбників та Днем партизанської слави!

Полтавщина пам’ятає жорстокі оборонні бої 1941 року, важкі і тривалі бої за визволення області у 1943 році. Вона відома своїми партизанськими традиціями. Краєм партизанської слави є Котелевщина, батьківщина легендарного партизанського генерала, двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака. Прикладом мужності та незламності залишаються учасники підпільної організації «Нескорена полтавчанка».

Вистояти у двобої з могутнім і підступним ворогом допомогли священна любов до Вітчизни, самопожертва людей, які захищали свої домівки і сім’ї, ненависть до фашизму з його людиноненависницькою ідеологією.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. ЇЇ сувора правда залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Пам’ять серця несуть нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, живими і померлими солдатами Великої Вітчизняної війни. Вірність їй втілюється у напруженій праці, облаштуванні нашої суверенної держави, яка, наперекір труднощам, впевнено утверджується у світі.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за ваш подвиг, за самовіддану працю у повоєнний період, за виховання молоді на героїчних традиціях.

Міцного здоров’я, бадьорості духу, миру та добра вам, дорогі земляки!

Олександр УДОВІЧЕНКО,
голова облдержадміністрації
Іван МОМОТ,
голова обласної ради

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

rep3
Cirk7