Архів

Друк

Вітання з Днем міста Полтава!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні полтавці та гості краю!

Прийміть вітання з 69-ю річницею визволення Полтави від фашистських загарбників та Днем партизанської слави!

Полтавщина пам’ятає жорстокі оборонні бої 1941 року, важкі і тривалі бої за визволення області у 1943 році. Вона відома своїми партизанськими традиціями. Краєм партизанської слави є Котелевщина, батьківщина легендарного партизанського генерала, двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака. Прикладом мужності та незламності залишаються учасники підпільної організації «Нескорена полтавчанка».

Вистояти у двобої з могутнім і підступним ворогом допомогли священна любов до Вітчизни, самопожертва людей, які захищали свої домівки і сім’ї, ненависть до фашизму з його людиноненависницькою ідеологією.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. ЇЇ сувора правда залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Пам’ять серця несуть нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, живими і померлими солдатами Великої Вітчизняної війни. Вірність їй втілюється у напруженій праці, облаштуванні нашої суверенної держави, яка, наперекір труднощам, впевнено утверджується у світі.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за ваш подвиг, за самовіддану працю у повоєнний період, за виховання молоді на героїчних традиціях.

Міцного здоров’я, бадьорості духу, миру та добра вам, дорогі земляки!

Олександр УДОВІЧЕНКО,
голова облдержадміністрації
Іван МОМОТ,
голова обласної ради
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини