Архів

Друк

Сьогодні у Кременчуці відбудеться Третій Благодійний бал

Сьогодні у Кременчуці у рамках проведення благодійної акції «Серце до серця» пройде Третій Благодійний Бал за підтримки міського голови Олега Бабаєва.

Організаторами даного заходу є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім’ї, дітей та молоді та управління культури та туризму виконкому Кременчуцької міської ради.

Цього року участь у Благодійному Балі візьмуть 10 пар дебютантів, які набиралися з числа учнівської та студентської молоді нашого міста. До програми Благодійного балу входитимуть концертні номери кращих танцювальних і вокальних колективів міста, проведення аукціонів і танцювальних майстер-класів, розігрування всіляких лотерей.

Запрошення на захід будуть розповсюджувалися серед керівників міста, керівників кременчуцьких організацій, установ і підприємств різних форм власності, депутатів міської та районних рад, працівників комунальної та бюджетної сфери, тощо.

Всі кошти, зібрані під час Третього Благодійного Балу, будуть внесені на спеціальний рахунок фонду благодійної акції «Серце до серця».

Поділіться з друзями:   

Останні новини