Архів

Друк

Полтавщина відзначає 200-річчя від дня народження Євгена Павловича Гребінки

Сьогодні в м.Гребінка відбудуться урочистості з нагоди 200-річчя від дня народження відомого українського письменника-байкаря Євгена Павловича Гребінки.

В рамках заходів передбачається: покладання квітів до пам’ятника письменнику у м.Гребінка та до його могили в с.Мар’янівка Гребінківського району; відвідання кімнати-музею Є.П.Гребінки в районному народному краєзнавчому музеї; перегляд виставки робіт майстрів народної творчості Гребінківського району; обласне свято «Гребінчина світлиця».

В ході підготовки до святкування 200-річчя від дня народження Є.П. Гребінки проведено реконструкцію Гребінківського районного будинку культури (вартість робіт складає 2,842 млн. грн., з них: 2,7 мільйона – з державного, 142 тисячі гривень – з районного бюджетів). Проведено капітальний ремонт Мар’янівського сільського клубу та реконструкцію могили письменника (вартість робіт складає 295 тис. грн.).

Крім цього, виконано ремонтні роботи кімнати-музею Є.П.Гребінки в районному народному краєзнавчому музеї, відремонтовано автодорогу біля його могили (вартість робіт – 300 тис. грн.).

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини