Архів

Друк

Кубок міського голови на фестивалі КВН-2018 виборола збірна команда технічного університету

17 квітня у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся фестиваль КВН серед збірних команд закладів вищої освіти Полтави на Кубок міського голови.

Змагались за звання найкмітливіших п'ять команд, у складі кожної з яких по 10 учасників. Це збірні команди Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі.

Команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка налаштована цьогоріч рішуче. У команді лише хлопці. Зауважили, що прийшли за перемогою:

– Майже таким складом ми виступали і торік. Кубок у 2017 році ми не взяли. Тож, уже на цей раз ми врахували усі свої помилки. Ми орієнтуємося тільки на перемогу і ніяк інакше. Віримо у свої сили і у свої жарти. А ще, знаєте, є один секрет: мають бути вдалі музичні відбивки, адже вони «задають» атмосферу.

Фестиваль включав чотири конкурсні епізоди:

• привітання «Прогулянка місто»;

• розминка із залом;

• відеоконкурс «Моя Полтава на мене схожа»;

• домашнє музичне завдання «Полтавські байки».

Кожну команду у залі підтримували друзі та колеги, рідні й близькі люди, колективи ВИШів на чолі з ректорами.

Привітав усі команди міський голова Полтави Олександр Мамай. Мер зауважив, що у нашому місті живе талановита, амбітна, творча, креативна, найкраща молодь, якою він пишається:

– Насолоджуючись виступами кожної команди, зайвий раз пересвідчився, що найкраща молодь живе у Полтаві. Ви – неймовірні! Приємно спостерігати, які ви дружні, як підтримують вас ваші навчальні заклади, аплодуючи вам стоячи по кілька хвилин. Цей фестиваль є нашою чудовою міською традицією, це нагода весело та гарно провести час, але найважливіше – фестиваль єднає. Дякую усім командам!

Доки кращих з кращих визначали члени поважного журі, на усіх присутніх чекав приголомшливий сюрприз від Олександра Мамая. Цьогоріч на фестиваль завітав відомий український співак, дворазовий номінант музичної премії YUNA-2017 в категорії «Відкриття року» та 2018 року в категорії «Найкращий виконавець» IVAN NAVI. Співак запалив зал своїми пісня, під які просто неможливо бути всидіти на місці. Десятки хлопців та дівчат танцювали під ритми популярних хітів.

А цьогоріч Кубок отримала збірна команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. На другому місці опинились команда Полтавської державної аграрної академії, які тримали статус переможців у 2017 та 2016 роках.

Кожна команда отримала диплом та сертифікат на отримання грошової премії у розмірі 10 тисяч гривень.

Неочікуваним став і сюрприз від Олександра Мамая для кожного у залі глядача. Свій вхідний квиток на КВН незабаром можна буде обміняти на запрошення на святкування Дня молоді у Полтаві. Відкривши таємницю, Олександр Мамай повідомив, що цьогоріч на захід завітає відома українська співачка Ольга Полякова.

Поділіться з друзями:   

Останні новини