Архів

Друк

У Полтаві презентували виставку «Військово-польовий арт»

У Полтавському краєзнавчому музеї імені В. Кричевського презентували культурно-мистецький проект «Військово-польовий арт».

Серед учасників заходу - перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Варченко, депутат обласної ради Руслан Рогов, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, ініціатор проекту, сержант поліції полку ППСПОН МВС «Київ» Павло Ротар, полтавські майстри, які долучилися до наповнення експозиції виставки, молодь, представники засобів масової інформації.

Мирного неба, добра, злагоди у сім’ї побажав усім присутнім Юрій Варченко. «Коли є культура, мова, звички, традиції – є за що боротися! Поки живе дух - народ незламний і побороти цю країну неможливо. Виставка дуже символічна, її ідея – донести до молоді суть, що прагнення до життя – сильніше за силу смерті, добро – за зло», - наголосив він.

Репрезентували напрямки народно - прикладного та самодіяльного мистецтва майже 300 експонатів, серед яких, зокрема, ящики з під боєприпасів, гільзи, камуфльована тканина, тубуси від гранотометів тощо. Участь у проекті взяли близько 130 майстрів з усіх областей України. Зокрема з Полтавщини: Свиридюк Наталія (лялька-мотанка), Маркір’ян Володимир (вибійка), Кісь Алла, Тушко Юля (вишивка), Матвійчук Наталія, Мотрій Світлана, Кальна Оксана, Заліська Віктроія, Северин Оксана, Грипіч Артем (кераміка), Онацько Михайло (народне малярство) та ін.

До відома: проект подорожує Україною, його експозиція триває по 3-4 тижні та постійно поповнюється, також збільшується і кількість учасників.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини