Архів

Друк

Полтавських працівників культури вітали з професійним святом

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Палаці дозвілля “Листопад” відбулися урочистості.

На захід запросили усіх, хто має відношення до мистецтва: представників комунальних закладів культури міського та обласного підпорядкування, представників хореографічних, вокальних, інструментальних та театральних колективів, співробітників музеїв, бібліотек, викладачів мистецьких дисциплін та інших.

Особисто привітав присутніх міський голова Олександр Мамай. Він зазначив: саме працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

- Міська влада завжди підтримує галузь культури, - наголосив очільник міста. - Постійно здійснюються заходи щодо збереження і розвитку культурної інфраструктури міста та зміцнення її матеріально-технічної бази. Цьогоріч на галузь культури з місцевого бюджету виділено більше ніж 85 мільйонів гривень. Це і комунальні послуги, охорона, різноманітні придбання та ремонти. Звичайно, дбає міська влада і про добробут та благополуччя працівників культурної галузі. Так, на виконання програми соціального захисту “Турбота”, з нагоди професійного свята, працівники культури отримали премію в розмірі 600 гривень.

За багаторічну, сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну участь в культуно-мистецькому житті міста, міський голова Олександр Мамай нагородив кращих з кращих почесними грамотами, подяками та грошовими винагородами в розмірі 500 гривень, в тому числі з врученням нагрудних знаків.

Один із них - артист Комунального підприємства культури і мистецтв «Полтавська обласна філармонія» Микола Гармаш. В галузі культури чоловік працює уже 40 років. Говорить - професія співака дана йому від Бога.

- Кожен проспіваний мною твір — улюблений, бо кожен я пропустив через свою душу, своє серце. Взагалі, працівник культури — це не тільки працівник на своєму робочому місті, але й в повсякденному житті. Ми — приклад для своїх рідних, близьких, сусідів ... Нести культуру в маси — це наша задача.

Кульмінаційним моментом заходу стало вручення сертифікату на отримання службового житла. Щасливим власником квартири у Полтаві став артист І категорії комунального підприємства “Міський духовий оркестр “Полтава” Артем Опошнян. Говорячи про такий вагомий, чудовий подарунок, не приховує емоцій:

- Це дуже неочікувано. Дуже велике спасибі моєму керівнику Єдуарду Головашичу, управлінню культури та міському голові Олександру Мамаю. Це надає мені натхнення рухатися вперед, займатися тим, що я люблю найбільше. Взагалі, я потрапив в музичну індустрію в 9 років, завдяки мамі. А в духовому оркестрі я працюю вже 6 років. В іншій професії себе просто не уявляю.

Цього вечора Артему Опошняну пощастило двічі. Під час традиційного розіграшу туристичних подорожей до Львова від Олександра Мамая, одну з путівок отримав саме Артем. Загалом, цього разу було розіграно 26 путівок на двох до міста Лева.

Але й на цьому подарунки від міського голови не завершились. Справжнє свято та позитивні емоції усім присутнім дарував талановитий, креативний та драйвовий гурт «Діти Фрістайлу».

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини