Архів

Друк

Відбулася презентація книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини»

З нагоди Дня української писемності та мови у Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського відбулася презентація книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини».

Захід відбувся за інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Як зазначають автори видання Ганна Грибан та Володимир Халимон, видання має не тільки пізнавальне значення, але й виховує патріотичні почуття. Так, на сторінках книги описано чимало цікавих подій та фактів загального краєзнавчого характеру, що відбувалися на Полтавщині починаючи з 980 року і до сьогодні. Зокрема, п'ять битв під Полтавою, перша з яких завершилася ще п'ятисотого року до нашої ери. «Робота над книжкою у часі співпала з важкими і трагічними сторінками історії нашого краю. Це війна на Сході України, АТО. Звісно, ці події знайшли відображення на сторінках нашої книги», - зауважила Ганна Грибан.

Книга «Гортаючи сторінки історії Полтавщини» отримала диплом ХVIII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в номінації «Краєзнавче та туристичне видання». Частину примірників книги буде подаровано бібліотекам та школам Полтавської області.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини