Архів

Друк

16 юних полтавців отримали премію Котляревського

На площі біля Білої альтанки сьогодні відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної міської дитячої літературної премії імені Івана Котляревського.

Цьогоріч на творчий конкурс було подано 25 поетичних і прозових гумористичних твори. Журі визначило 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які і стали лауреатами премії. Серед них — десятикласник, учень гімназії №31 Олексій Ткаченко. В конкурсі бере участь уже втретє. За плечима вже є перше місце, а цьогоріч хлопець виборов ІІІ премію:

— Щасливий, що знову взяв участь у конкурсі. Мій твір має назву “Персики від Макаровича”. Це кумедна історія про нашого сусіда, який крав персики у моєї бабусі. До речі, як раз бабуся і підказала мені тему для написання, мовляв, вийде весело. Так і трапилось, я взяв ІІІ премію. Вважаю, що це гарний результат і вдячний членам журі за таку оцінку. Думаю, що подаватиму свою роботу і наступного року. Тому вже думаю над тим, про що написати ще.

Підтримати лауреатів прийшли не лише рідні та батьки, а шкільні друзі та педагоги. Привітав талановитих дітей і міський голова Олександр Мамай:

— Шановні діти, я вітаю вас із цією важливою подією у вашому житті. Адже це дійсно так. Це ще одна ваша перемога на шляху, упевнений, до ще більших успіхів. І сьогодні ця ваша перемога зібрала зібрала тут усіх нас. Полтава багата на талановиту молодь і ви тому підтвердження! Пишаємося вами! Переконаний, що своїм гарним прикладом до таких же успіхів ви приведете і своїх друзів. Окремі слова вдячності висловлюю тим людям, які, можна сказати, привели вас до цієї перемоги: вашим вчителям. Спасибі за те, що виховуєте наших дітей гідними людьми, прививаєте їм любов до рідної землі, яка втілюється в тому числі і в цих чудових творах.

Із рук міського голови усі дівчата та хлопці отримали свої грамоти та сертифікати на отримання грошової винагороди. А цьогорічний призовий фонд становить 18 тисяч гривень. Грошова винагорода за першу премію – 1 500 гривень, другу –1 200 гривень, третю – 1 000 гривень, четверту – 800 гривень.

Приємно відзначити, що кожного року кількість поданих робіт збільшується. Змінюються і теми, що хвилюють молодих людей. Так, у цьогорічних роботах членами журі була підмічена тенденція висвітлення таких тем: шкільна наука, друзі, шкільні пригоди, мандрівки з батьками, стосунки з вчителями, літні канікули.

По завершенню нагородження усіх присутніх було запрошено на екскурсію до музею-садиби Івана Котляревського.

Поділіться з друзями:   

Останні новини