Архів

Друк

Народний хор "Калина" одержав перемогу на Міжнародному фестивалі «Артцентр талантів»

26 березня один із найяскравіших творчих колективів Полтави – танцювальна група Українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – знову одержав переконливу перемогу на Міжнародному фестивалі «Артцентр талантів» 2017 у м. Рівне.

Наші танцюристи вибороли Гран-прі у непростій боротьбі з багатьма талановитими та іменитими колективами як України, так й інших країн. Участь колективу в даному фестивалі стала можливою завдяки підтримці управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Танцювальна група «Калина» спеціалізується на постановках фольклорних аутентичних танців Полтавського регіону. У репертуарі колективу є такі танці, як: «Рогоза», «Чорбівські підківки», «Кружало» та ін. Ці танці дійшли до нас завдяки зусиллям хореографів фольклористів.

Справжньою окрасою фестивалю став запальний «Гопак», який завершував Гала-концерт фестивалю «Артцентр талантів» 2017.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає танцювальну групу Українського народного хору «Калина» ПНПУ імені В.Г. Короленка з успішним виступом на фестивалі «Артцентр талантів» та бажає подальших творчих успіхів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини