Архів

Друк

У Полтаві пройшов турнір з «Брейн-рингу» серед команд вишів

Полтаві пройшов турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів міста.

Традиційно організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентська рада м. Полтави.

За звання найерудованіших змагалося 15 команд.

Олена Ромас, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, зазначила, що з кожним роком цікавість учасників до інтелектуальної гри зростає:

- Починали ми цей турнір у 2011 році з 10 команд. А сьогодні вже їх 15. Це значить, що ця гра популярна серед полтавської молоді, збільшується їхнє бажання бути інтелектуальними, всебічно розвинутими.

Віктор Кресанов, учасник з команди військового коледжу сержантського складу ВІТІ, говорить, що до турніру готувалися старанно, перечитували багато тематичної літератури, влаштовували самоперевірку в команді.

Змагання складалося із відбіркового туру першого кола – гри «на виліт» для семи пар команд (пари визначалися за результатами жеребкування до початку гри), відбіркового туру другого кола – гри «на виліт» для чотирьох пар команд та боїв за 1-4 місця (півфінал і фінал).

За результатами гри команди вибороли такі місця:

І місце – команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – «Вендета»;

ІІ місце – команда Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – «Джентельмени удачі»;

ІІІ місце – команда Полтавського інституту економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» - «Фортуна»;

ІV місце – команда Полтавського базового медичного колледжу – «Фенікс».

Усі команди - учасники турніру отримали дипломи від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та цінні подарунки від партнерів заходу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини