Архів

Друк

За підтримки Полтавської ОДА видано книгу Лідії Віцені «Прости за все… Одинадцять сходинок у вічність»

6 жовтня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулася презентація книги Лідії Віцені «Прости за все… Одинадцять сходинок у вічність».

У заході взяли участь представники облдержадміністрації, міськвиконкому, письменники, літературознавці, громадськість, студенти та школярі.

Книгу видано у полтавському видавництві ПП ХРА «Дивосвіт» за фінансової підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради згідно із Планом випуску соціально значущих видань на 2016 рік відповідно до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

Це художньо-документальна повість про велику мужність маленької дівчинки, яка боролася з важкою недугою. Лише 11 років земного шляху судилося Сашеньці Путрі. Однак, навіть за цю коротку мить життя, половину якого вона боролася з важкою онкологічною хворобою, юна полтавка стала сонячним зайчиком, життєдайним промінчиком надії не лише для рідних та знайомих, але й для дітей та дорослих у багатьох країнах світу, які дізналися про неї під час відвідування численних виставок її творів.

Часточку своєї світлої і доброї душі дівчинка вклала у кожну із створених нею 2279 робіт: 46 альбомів з малюнками, шаржами і віршами, чеканку, пірографію, вироби з намистин, пластиліну та м’які іграшки.

Маленька полтавка обожнювала індійську культуру, своє захоплення вона майже професійно встигла відобразити у чисельних малюнках, виставку яких також було представлено на заході.

Дитина щиро любила все, що їй було даровано, палко сприймала усі свої маленькі радощі і по-дорослому розуміла, що треба спішити...

Презентація пройшла у теплій атмосфері світлих спогадів про юну художницю. На вшанування пам’яті про Сашеньку дитячі колективи виконали запальні індійські танці. На заході також були присутні індійці-медики, які виступили з вокальними та хореографічними композиціями.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини