Архів

Друк

Книги – морська глибина

«Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить» - говорив великий український письменник та діяч Іван Франко.

Непізнанні далі життя намагається осягнути й полтавська молодь міста. Проект «Полтава книжкова» лише поширює свої територіальні межі в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Не так давно було вдруге знищено вуличну бібліотеку, яка знаходилась у Студентському парку. Молодь Полтави взялася до відновлення поличок. Спільними зусиллями активістів «хатинки для книг» знов з’явилися перед мешканцями міста.

- Обіцянки потрібно виконувати. Ми зазначали, що відновимо вуличну бібліотеку на території Студентського парку – сьогодні ми це зробили, - розповіла Ірина Кейдун, представник ГО «КОМАНДА МОЛОДІ».

Проект «Полтава книжкова», який розвивається завдяки небайдужим мешканцям міста, сьогодні розширив своє розташування ще й на Сонячний парк. Активісти встановили вуличну бібліотеку біля дитячого майданчика, де батьки можуть почитати цікаву дитячу літературу своїй малечі, або поринути у світ книжок доки дітвора бавиться на гойдалках.

«КОМАНДА МОЛОДІ» висловлює щирі слова подяки усім, хто приклав зусилля, щоб місто Полтава збагатилося культурними сторінками з книжок та продемонструвало, що лише спільними зусиллями можна досягти поставленної мети. Запрошуємо всіх до читання разом з нами.

Прес-служба ГО «КОМАНДА МОЛОДІ»
Тетяна Підлепич

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини